Fenomen Polskiego Busa

Polskiego Busa zna chyba każdy, kto kiedykolwiek chciał kiedyś pojechać gdzieś w Polskę lub też za granicę autokarem. Pomimo tego, że ten przewoźnik jest na rynku od niedawna, bo od 2011 roku, bezsprzecznie zyskał nie tylko ogromną popularność, ale też zadowolenie klientów. Czerwone, wygodne autokary są niesamowitą konkurencją dla kolei oraz innych, mniejszych przewoźników. Tym bardziej, że Polski Bus słynie przede wszystkim z takich promocji cenowych na przejazdy jak bilet już od złotówki.

Podróżuj tanio.

Największą zaletą Polskiego Busa są bez wątpienia ceny biletów. Jeśli uda się nam zarezerwować bilety z odpowiednim wyprzedzeniem, mamy szansę skorzystać z wielu promocji cenowych, w tym z biletu na przejazd za 1 zł. Podobne promocje dotyczą także przejazdów zagranicznych, gdzie do Wiednia czy Pragi można pojechać za około 20 zł.

Podróżuj wygodnie.

Polski bus to także przede wszystkim wygoda podróżowania. Klimatyzacja we wszystkich autokarach, regulowane siedzenia oraz toalety. Możliwość skorzystania z darmowego wi- fi, opcja przewożenia dużych bagaży bez dodatkowych, ukrytych opłat, łatwy transport sprzętu muzycznego, a także możliwość skorzystania z dostępnego fotelika dziecięcego dla naszego malucha. Polski Bus posiada także specjalne udogodnienia dla osób niepełnosprawnych. To wszystko sprawia, że oferta tego przewoźnika jest bardzo konkurencyjna na rynku.

Podróżuj gdzie chcesz.

Od momentu rozpoczęcia działalności Polskiego Busa oferta tras autokarowych stale się zwiększała. Obecnie można bez trudu wykupić bilet do Berlina, Bratysławy, Pragi, Rygi, Wiednia, Wilna oraz Tallinna. Imponująca jest także oferta 26 tras krajowych, dzięki którym każdy podróżny może dostać się do takich miast jak Bydgoszcz, Częstochowa, Gdańsk, Katowice, Kielce, Kraków, Kalisz, Toruń, Sandomierz, Lublin, Wrocław, Warszawa, Rzeszów czy też Łódź. Sam Polski Bus na swoich stronach internetowych szczyci się 14 milionami osób, które obsłużył od początku swojej działalności, a to naprawdę dobre statystyki.