Recenzja apartamentów Mountain Apartments

Pisząc recenzje Mountain Apartments nie sposób nie zauważy, że ich największą zaletą jest widok z okna. Wszystkie inne zalety, bo muszę przyznać już na wstępie, że hotel doczeka się ode mnie wielu pozytywnych uwag, jednak wszystkie one bledną w momencie gdy podejdziemy do okna naszego apartamentu i zobaczmy widok, który rozpościera się z okna.

 Lokalizacja
Wspaniały widok, o którym wcześniej wspominałem wynika właśnie z położenia hotelu. Mountain Apartments, jak sama nazwa wskazuje położone są w górach, a konkretnie w Kościelisku. Na tyle daleko od Zakopanego, aby uniknąć tłumów, ale na tyle blisko by w kilka chwil znaleźć się w zimowej stolicy Polski. Dla mnie to idealne rozwiązanie, bowiem jadąc w góry szukam spokoju i refleksji, ale czasem mam ochotę na dobrą zabawę. Dlatego właśnie te Mountain Apartments są dla mnie doskonałym wyborem, ale wybieram je również ze względu na…

Zakwaterowanie

Uwielbiam apartamenty w MA, są one urządzone w nowoczesnym stylu, ale z dużym odwołaniem do natury. Wszędzie jest sporo elementów drewnianych, w większość, w których nocowałem są też kominki. Uwielbiam ten moment, gdy schodząc ze szlaku, bierzemy z moją towarzyszką życia gorącą kąpiel, idziemy do jacuzzi lub do sauny, a potem w lampką wina siadamy w naszym pokoju dając ukojenie zmęczonym mięśniom.

Dodatkowe atrakcje

Jak wspominałem obok samego apartamentu do dyspozycji gości pozostają również jacuzzi, basen i sauna, w przypadku wielu apartamentów są one wliczone w cenę pobytu. Wszystko to zaś otoczone widokiem majestatycznych gór, czegóż chcieć więcej? Jeśli moja recenzja Cię przekonała, rezerwuj  tu – apartamenty zakopane.

 

Jasne warunki najmu
Jest jeszcze jeden czynnik, na który warto zwrócić uwagę, jeśli chcemy wiedzieć ile zapłacimy za wynajem (różne apartamenty, różnią się ceną i ofertą), wystarczy wejść na stronę danego obiektu gdzie można przeliczyć koszty, sprawdzić dostępność i zarezerwować pokój. Wszystko jasne i transparentne.

W góry z dzieckiem
Osobiści nie mam dzieci, ale znajomi, którym poleciłem Mountain Apartments, byli zachwyceni ponieważ w hotelu mogli liczyć na pełne udogodnienia dla swoich małych pociech. Od krzesełek, przez łóżeczka, aż po wanienki do kąpieli. Byli zachwyceni jakością obsługi i podejścia do dzieci tego miejsca.

 

Podsumowując
Właściwie już rozpoczynając opis Mountain Apartments zaznaczyłem, że będę pisał o tym miejscu w samych superlatywach, nie da się bowiem inaczej. Byłem gościem tego miejsca kilkakrotnie i za każdym razem oferta, warunki noclegowe i jakość obsługi były po prostu nienaganne. Dlatego z czystym sumieniem polecam każdemu MA.