Recenzja hotelu BlueDiamond

Kontynuując nasz cykl recenzji hoteli godnych polecenia dziś przeniesiemy naszych czytelników do Rzeszowa. Największe miasto południowo – wschodniej Polski, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się ośrodków miejskich w naszym kraju. Moja firma postanowiła zorganizować tam seminarium.

Lokalizacja

Hotel BlueDiamond jest doskonale zlokalizowany, w pobliżu znajduje się lotnisko Jasionka w Rzeszowie, szybko można też dostać się tam z każdej części Polski dzięki autostradzie A4. Sprawdź dokładną lokalizację tutaj – hotel rzeszów.

Sam Rzeszów jest też przepustowym miastem, dzięki czemu nie marnuje się czasu na stanie w korkach.

Nasi gości byli zachwyceni dojazdem do hotelu.

Zakwaterowanie

BlueDiamond to hotel czterogwiazdkowy i to widać na pierwszy rzut oka (w zasadzie można by go wręcz pomylić z hotelem pięciogwiazdkowym). Hotel architektonicznie został pomyślany jako nowoczesna budowla, w tą konwencję wpisują się wszystkie pomieszczenie we wewnątrz. Urządzone na nowoczesną modłę, przestronne, jasne. Połączenia jasnych i ciemnych kolorów, drewna, kamienia i szkła. Określenie jakie przychodzi na myśl odpoczywając w tym pokoju to: „urządzone z gustem”, a przy tym jasno widać spójność między zewnętrznym i wewnętrznym wyglądem hotelu.

 

Konferencja w hotelu

Nie mogę sobie odmówić przyjemność oceny tego hotelu pod kątem przystosowania do organizacji konferencji. Nasza firma organizuje konferencje w całym kraju, z reguły jest to kilka tego typu wydarzeń w roku. Po pobycie w BlueDiamond zdecydowaliśmy, że podejmiemy stałą współpracę w tym miejscem, skłoniło nas do tego wiele czynników, ale przede wszystkim:

  • lokalizacja

  • ogromna sala konferencyjna, którą dzięki nowoczesnym technologią można dzielić i łączyć według potrzeb

  • doskonały kontakt w managerami i obsługą hotelu

  • dostępność wielu udogodnień i rozrywek dla gości seminarium

  • duża elastyczność, chętnie słuchano naszych potrzeb i pomysłów, dzięki czemu event wyglądał tak, jak sobie tego życzyliśmy

  • dostępność sprzętu audiowizualnego najwyższej klasy

  • bufet

 

Restauracja

Bufet to jeden z tych elementów, który brany jest przez nas pod uwagę na samym końcu, jeśli chodzi o wybór miejsca pod konferencję. Pisząc jednak recenzję pod kątem przydatności hotelu dla organizatorów konferencji, muszę przemycić reklamę tamtejszego deseru: „Diament”. Jest to czekoladowe cudo mogłabym się od niego uzależnić (gdyby nie to, że inne desery były równie kuszące).

 

Atrakcje

W hotelu można obok noclegu, restauracji i sal konferencyjnych, znaleźć również siłowni, SPA oraz basen. Wszystko urządzone oczywiści w nowoczesnym stylu, nawiązując do fasady budynku.

Podsumowanie

BludeDiamond to hotel idealny wręcz dla zorganizowania konferencji, zwłaszcza dzięki obsłudze, która niezwykle dba o swoich partnerów biznesowych i gości. Nie często można spotkać się z taką otwartością. Szczerze mówiąc gdybym prywatnie planowała wyjazd do Rzeszowa, to z całą pewnością zatrzymam się w tym hotelu, bo tutaj można prawdziwie odpocząć.