WM Hotel System – komfortowy nocleg

Jeśli szukacie Państwo nowoczesnego hotelu, który zapewni komfortowe warunki pobytu, warto skorzystać z oferty, jaką przedstawia WM Hotel System. Jest to ośrodek położony w centrum Krakowa. Hotel daje szereg możliwości – można zorganizować w nim konferencję, imprezę okolicznościową, wesele… Ze szczegółową oferta można zapoznać się klikając w link – hotele kraków.

Pokoje

Hotel może pochwalić się 162 pokojami, które są komfortowo wyposażone, uprzyjemniając tym wypoczynek gości. W pokojach znajduje się łazienka, mamy również bezpłatny dostęp do Internetu. Dzieciom do 7 r. ż. nocującym z rodzicami w łóżku hotel oferuje bezpłatny pobyt.

Konferencje

Hotel zapewnia cztery klimatyzowane pomieszczenia, a także profesjonalny sprzęt, który zapewnia profesjonalną organizację i przebieg konferencji. Do dyspozycji jest również kameralny Business Room. Hotel oferuje organizacje poczęstunków i przerw kawowych.

Restauracja

W restauracji hotelowej możemy skosztować potraw zarówno z tradycyjnej kuchni, jak również dań z dziczyzny. Restauracja tworzy catering na spotkania biznesowe i inne uroczystości.