Hotel w centrum Krakowa

Hotel Saski*** znajduje się w ścisłym centrum Krakowa. Nocując w tym hotelu, mamy pewność, że poczujemy niepowtarzalny klimat tego miasta. Hotel dysponuje 60 pokojami, 43 z nich ma podwyższony standard – połączone są z łazienkami, 6 pokoi, to pokoje bez łazienek tzw. „economy”. W hotelu znajduje się również 11 apartamentów. Ceny wahają się od 170 zł do 520 zł. Jeśli zechcieliby Państwo zarezerwować nocleg, zapraszamy na stronę – hotel kraków.

Usługi w hotelu

Hotel oferuje bezpłatne usługi takie, jak deska do prasowania, bezprzewodowy Internet, sejf, rezerwacje różnego rodzaju biletów, wodę mineralną w pokojach, a także łóżeczko dziecięce. Natomiast usługi płatne to pranie wodne, prasowanie, opłata za zwierzę (20 zł), organizacja wycieczek, transfery z i na lotnisko.

Restauracja

W hotelu znajduje się również restauracja, która od 7.30 serwuje śniadania. Goście hotelowi mogą wybrać śniadania klasyczne, w stylu angielskim, kontynentalnym lub amerykańskim. Posiłki mają najwyższą jakość i serwowane są na najwyższym poziomie.

W hotelu istnieje również możliwość zorganizowania konferencji, szkoleń, czy różnego typu spotkań biznesowych. Sala konferencyjna pomieści 30 osób i jest wyposażona w sprzęt potrzebny do profesjonalnego przebiegu konferencji.