Podróżuj z Sigma Travel

Sigma Travel to biuro działające w branży turystycznej od niemal dwudziestu pięciu lat. Dzięki bogatemu doświadczeniu znakomicie realizuje zadania związane z organizacja wyjazdów dla polskich turystów.

To firma posiadająca ciekawą ofertę.

  • Między innymi istnieje możliwość realizacji tak zwanego wyjazdu na zamówienie. Na bazie istniejących już programów wycieczek, biuro według indywidualnych zaleceń klienta tworzy specjalny program wyjazdu.

  • Tego typu opcja przeznaczona jest dla grup znajomych, zakładów pracy, ale również organizacji społecznych.

Jesteś osobą ciekawą świata, pragniesz poznać, zabytki i bogatą kulturę innych krajów, lub cuda współczesnej techniki i prawdziwe życie mieszkańców odległych krain?

Sigma Travel umożliwi Ci realizację marzeń!

Doskonała współpraca z liniami lotniczymi, znakomici piloci wycieczek, to gwarancja udanej wyprawy.

Musimy pamiętać, że kompetencje personelu, bardzo często odgrywają istotną rolę. Ciekawe opowiadanie o konkretnych wydarzeniach, postaciach, architekturze i miejscach może dodać uroku całej wycieczce.

Jeżeli natomiast klasyczne wycieczki już Ci się znudziły, to biuro turystyczne z powodzeniem organizuje również tematyczne wyprawy.

  1. Przegląd Architektury Militarnej w całej Europie, to ciekawy wyjazd specjalnie dla osób interesujących się historią i militariami, a także szeroko pojętą architektura obronną. Kraje które podczas takiej wyprawy można zwiedzić to Francja, Niemcy, czy też Holandia.

  2. Inna tematyczna wycieczka to zwiedzanie winnic w Mołdawii, czyli coś dla koneserów szlachetnego alkoholu.

  3. Ciekawe są również wyjazdy na koncerty i wydarzenia baletowe w Rosji i oraz na Węgrzech.

  4. Dla aktywnych przygotowano wycieczkę związaną między innymi z uprawianiem jazdy konnej, jazdą na rowerze, czy też wszelkimi sportami wodnymi. Wszystkio odbywa się w idealnych lokalizacjach.

  5. Wycieczki można kupić często w atrakcyjnych cenach, w tak zwanych promocjach Last Minute. Pełną ofertę znajdziesz tutaj – biuro podróży.