Le Club Accor Hotels – korzyści

Wszyscy zapewne zdajemy sobie sprawę z tego, że planowanie podróży jest wyzwaniem. Cenimy sobie nie tylko wygodę, ale także dodatkowe przywileje. Dlaczego zatem nie skorzystać na rezerwacji noclegu? Wystarczy, że zarezerwujemy pobyt na stronie accorhotels.com i zapoznamy się z pakietami lojalnościowymi.

  • Weź pod uwagę uczestnictwo w programie lojalnościowym Le Club Accor, dzięki któremu zyskujesz dostęp do ekskluzywnych korzyści, które sprawią że nasze podróże będą wyjątkowe. Kiedy jesteśmy daleko od domu, wtedy wszelkie udogodnienia mają ogromne znaczenie.

  • Pamiętaj, że dzięki zdobywanym punktom możemy liczyć na zniżki podczas kolejnych rezerwacji. Punkty pozwalają brać udział w dedykowanych wydarzeniach i ofertach jedynie dla członków programu.

  • Poczuj się wyjątkowo podczas każdego pobytu w danym hotelu. Członkowie poszczególnych statusów mogą bowiem liczyć na spore przywileje podczas pobytu w hotelach należących do Le Club Accor. Przywileje te powodują, że każda Nasza podróż staje się niezapomniana.

Na czym polega uczestnictwo w programie?

  • Zbieraj punkty w niemal 2700 hotelach należących do 13 marek na całym świecie. Zarówno tych luksusowych jak i ekonomicznych. Punkty oblicza się na podstawie wydatków na noclegi, śniadania, napoje i jedzenie w restauracji czy zabiegi spa.

  • Po przekroczeniu pułapu 2000 punktów możesz wybrać nagrodę z katalogu korzyści: zniżki na pobyt, podróże, udział w imprezach VIP.

  • Wykorzystaj punkty u partnerów w tym między innymi na wymianę punktów na mile lotnicze.

Przystąpienie do programu jest szybkie i bezpłatne. W stworzonym przez siebie profilu znajdziesz informację o historiach rezerwacji oraz o gromadzonych punktach, które nie tracą ważności. Za każdy kolejny pobyt zyskujesz odpowiednią ilość punktów. W zależności od statusu wahają się one na poziomie od 5 do 8,5 % . Członkostwo w Le Club Accor, na każdym etapie pobytu w hotelach tej marki pozwala na korzystanie z wybranych przywilejów. Nie ma znaczenia czy jesteś na wakacjach czy podróży służbowej. Korzystając z programu lojalnościowego będziesz czuł, że każda Twoja podróż będzie wyjątkowa.

Poznaj przywileje w zależności od statusu:

Karta Classic – będziesz mógł korzystać z pierwszeństwa zameldowania, oraz wcześniejszego zapoznania się z aktualnym cennikiem. To okazja do korzystania z dedykowanej obsługi klientów przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Karata Silver– możesz z niej skorzystać dopiero po 10 noclegach. Dodatkowym przywilejem staje się bezpłatny dostęp do internetu na całym świecie. Atutem jest także przywilej późniejszego wymeldowania na życzenie.

Karta Gold – dostępna jest po przekroczeniu liczby 30 noclegów lub zebraniu 10000 punktów. Dodatkowo możesz zamiennie korzystać z opcji późnego wymeldowania oraz wczesnego zameldowania na życzenie. Przywilejem staje się także gwarancja dostępności pokoju o podwyższonym standardzie przy rezerwacji 3 dni przed przyjazdem.

Karta Platinum – jest to najbardziej ekskluzywny status w programie lojalnościowym, który dostępny jest po 60 noclegach lub zebraniu 25000 punktów. Obejmuje wszelkie dostępne przywileje i do tego gwarantuje dostęp do salonu VIP.

Przy każdej zmianie statusu uzyskasz nową kartę ważną przez jeden rok. Podniesienie statusu może nastąpić w dowolnej chwili, gdy tylko zbierze się określoną liczbę punktów lub spędzi się w hotelach marki określoną liczbę noclegów. Wybierając nocleg z programem Le Club Accor sprawiasz, że każdy pobyt w hotelu jest przyjemnością.