Poznaj Japonię z Sigma Travel

Japonia jest krajem o specyficznej kulturze, w której może się nie odnaleźć typowy Europejczyk. Z jednej strony mamy kraj niesamowicie rozwinięty pod względem technologicznym, z drugiej zaś ogromną rolę odgrywają konwenanse i przywiązanie do kultury. Dlatego być może nie jest najlepszym pomysłem wybieranie się tam po raz pierwszy na własną rękę. Szczerze rekomendowane jest skorzystanie z ofert cyklicznie organizowanych wycieczek. Taką ofertę znajdziesz na stronie biura Sigma Travel po kliknięciu w zakładkę – wycieczki japonia.

Sigma Travel – biuro, które cię nie zawiedzie

Na pewno nie raz słyszałeś o tym jak to biuro podróży zostawiło na lodzie swoich klientów, lub też nie dotrzymało zobowiązań. Taka sytuacja ma miejsce kiedy wybór biura był nie przemyślany.

Biorąc pod uwagę fakt, że chcesz wybrać się do Japonii, w której lepiej mieć wszystko dopięte na ostatni guzik, wybieraj jedynie biura podróży, które:

  1. mają pozytywną opinię klientów,
  2. podróże organizują, nie jednorazowo, a cyklicznie,
  3. działają co najmniej kilka lat na rynku turystycznym.

 

Co zobaczysz na wyciecze z Sigma Travel

  1. Pierwszy dzień w Japonii to zwiedzanie Tokio, stolicy Japonii i jednocześnie największego miasta świata. Tutaj odwiedzisz m.in. Wzgórza Harajuku, Omotesando, plac Pałacu Cesarskiego.
  2. Drugiego dnia udasz się do Nikko, gdzie będziesz mógł zobaczyć największe zabytki Japonii, m.in. chram Toshogu.
  3. W kolejnych dniach wycieczki będziesz miał okazję uczestniczyć w wyprawie na Górę Fuji, zwiedzić liczne światynie w Hakone, Owakudani, czy Kyoto.

To tylko część z tego co czeka cię podczas tej wycieczki. Zabierz więc lepiej ze sobą dobry aparat. Przed wyjazdem warto również zapoznać się z obyczajami w Japonii, np. jak powinieneś się witać oraz jakich tematów lepiej nie poruszać podczas rozmów z Japończykami.