Powietrzny Kayak

Od lat na światowym rynku podróży obserwuje się wzrost ruchu turystycznego, jest to jeden z powodów, który sprawa, że w Internecie powstają coraz to nowsze wyszukiwarki tanich lotów. Dziś postanowiliśmy przyjrzeć się jednej z nich, na warsztat trafił – Kayak.

Co możemy znaleźć przy pomocy Kayaka?

Kayak to wyszukiwarka, która umożliwia nam znalezienie nie tylko lotów, ale również hoteli i samochodów do wynajęcia. Jednym słowem przy pomocy tej wyszukiwarki możemy zaplanować wycieczkę od A do Z. Wyszukiwarka działa podobnie jak w przypadku innych tego typu stron, istnieje możliwość ustawienia docelowego lotniska, oprócz niego dodatkowo wyświetlone zostaną loty na lotniska w pobliżu. 

Co odróżnia Kayak od innych wyszukiwarek?

Wyszukiwarka udostępnia użytkownikom zakładkę „Trip”, gdzie można zaplanować i zachować w pamięci swoją planowaną podróż, oraz na bieżąco wprowadzać w niej zmiany.

 Kayak1

Mobilny podróżnik

Kayak w dużej mierze nastawiony jest na użytkowników mobilnych. Korzystając z aplikacji w telefonie użytkownik otrzymuje aktualne powiadomienia i jest informowane na bieżąco o wszelkich zmianach czy opóźnieniach dotyczących jego podróży.