Najlepsze hotele 2014

Dla wielu z nas podróżowanie jest jedną z przyjemności życia oraz spełnianiem marzeń. Nic zatem dziwnego, że cały czas poszukujemy najlepszych hoteli i noclegów. Jedni z nas wybierają obiekty luksusowe, a inny ekonomiczne. Z zorganizowaniem pobytu w hotelu wiąże się jednak szereg formalności, o jakie trzeba się zatroszczyć. Mowa o rezerwacji i dokonaniu płatności. Jak jednak znaleźć najlepszy hotel i odpowiadający nam nocleg? Być może pomoże nam w tym opis kilku najlepszych hoteli w Polsce, wybranych przez gości hotelowych w roku 2014.

Hotele luksusowe

H15 Boutique – jest to jeden z najbardziej oryginalnych obiektów hotelowych na terenie Warszawy. Znajduje się w ścisłym centrum, a dokładniej w zabytkowej kamienicy z XIX wieku. Zaoferuje on najwyższy standard i wygody. Designerskie meble, dzieła sztuki i dbałość o detale to cechy, które sygnują ten obiekt turystyczny. Apartamenty wyposażone są w pełni ekskluzywnie a do tego hotel ten cechuje kameralna atmosfera, która gwarantuje przyjemny pobyt.

Queen Boutique Hotel – w samym sercu Krakowa także znajdziemy wyjątkowej klasy hotel. Jest on w pełni wyposażony w wysokiej jakości sprzęt oraz klimatyzację. Największe zalety tego miejsca to bliskość atrakcji samego miasta. W tym Rynek Główny, Wawel czy dzielnica Kazimierz. Charakteryzuje go również szeroka oferta usług concierge, beauty&spa a także możliwość degustacji wykwintnych posiłków w hotelowej restauracji Amarylis .

Hotele biznesowe

Metropolitan Boutique Hotel – to kolejny hotel mieszczący się w Krakowie i cieszący się dobrymi opiniami. Sam obiekt mieści się w XIX- wiecznych kamienicach w bliskiej odległości do Rynku Głównego i dzielnicy Kazimierz. Oprócz gości turystycznych przyjmuje on także gości biznesowych. To dla nich organizowane są spotkania, seminaria i szkolenia.

Regent Warsaw Hotel – mieści się przy ulicy Belwederskiej w centrum Warszawy. Jest doskonałym obiektem noclegowym dla biznesmenów i polityków. Został on wysoko oceniony przez gości hotelowych ze względu na jakość usług, komfort pobytu oraz łatwość dokonania rezerwacji.

Hotel ekonomicznych

WenderEDU Business Center – to hotel znajdujący się w najstarszej i zarazem najbardziej zabytkowej części Wrocławia, a mianowicie w Ostrowie Tumskim. Charakteryzuje bezproblemowy dojazdem i parking. Zaplecze hotelowe i wysokiej jakości wyposażenie sal konferencyjnych i pokoi hotelowych spełnia wszelkie oczekiwania gości.

Hotel i jego design

Solei City Boutique Hotel – to hotel znajdujący się w Poznaniu. Wyróżnia go przede wszystkim niezwykła dbałość o detale, jeśli chodzi o styl apartamentów. Możemy przenocować w fantastycznych wnętrzach, które nawiązują do miast takich jak Nowy Jork, Oslo czy Hawana. To miejsce, w którym odpoczniemy i nacieszymy oczy otaczającym nas designem.

Nocleg dla wymagających

Polskie hotele to przede wszystkim komfort wypoczynku. W zależności od standardu, jaki poszukujemy, takie udogodnienia zostaną nam zagwarantowane. Możemy zatrzymać się w hotelach biznesowych i tam organizować szkolenia, lub też skupić się na wypoczynku i regeneracji sił. Wtedy obiektem, który nas zainteresuje będzie hotel ze strefą spa. Różnorodność branży hotelarskiej sprawia jednak, że każdy gość hotelowy znajdzie swój wyśniony apartament.