Hotel Blue Diamond – atrakcja Podkarpacia

Jednam z lepszych hoteli na Podkarpaciu jest Hotel Blue Diamond. Jest on znany i ceniony przez wielu klientów, a w szczególności tych, którzy lubują się w luksusowych miejscach. Hotel ma doskonałą lokalizację – znajduje się jednie 5 minut jazdy samochodem od lotniska w Jasionce. Natomiast do centrum dostaniemy się w około 10 minut.

Jakie udogodnienia w hotelu BlueDiamond?

1) SPA – w ośrodku znajduje się ekskluzywne SPA, które sprzyja relaksowi i odprężeniu. Do wyboru mamy kilka różnych pakietów – Jesienna Regeneracja, Satynowa Gładkość, czy Dotyk Anioła. Ceny pakietów zależą od zawartości pakietu i wahają się od 300 do ponad 1500 zł.

2) Restauracja – w restauracji przy hotelu zjeść można wyśmienite dania – Doradę pieczoną z opalonymi warzywami, Zupę indonezyjską, Pieczoną przepiórkę z porzeczkami przygotowane przez szefa kuchni, który został wyróżniony w wielu konkursach kulinarnych.

W hotelu istnieje możliwość zorganizowania ekskluzywnego wesela bądź profesjonalnego spotkania biznesowego w luksusowych warunkach, całą ofertę znajdziesz tutaj – hotel rzeszów.